WhatsApp Destek
Erolife

Vajina Daraltıcı Krem Erolife

  • 5018
  • VAR

Vajina Daraltıcı Krem Erolife

79,00
+ -

Vajina Daraltıcı Krem Erolife

Cinsel birlikteliklerin daha ateşli ve daha fazla zevkli olmasını sağlayan vajina daraltıcı krem erolife ile vajina sarkmaları ve vajina genişlikleri kısa sürede normale dönmesi sağlanmaktadır. Cinsel birlikteliklerin daha fazla zevkli ve üstün performans ile sonuçlanması için kadınların dar bir vajinaya sahip olmaları gerekmektedir. Bu özel ürün sayesinde dar ve düzgün görünümlü vajinalara sahip olarak ilişkilerin daha kaliteli ve haz dolu geçmesi sağlanmaktadır.

Vajina daraltıcı krem kullanan bayanlar ilerlemiş yaşlara rağmen ya da birçok kez çocuk doğurmalarına rağmen dar ve güzel bir vajinaya sahip olmaktadır. Tedavi süreci olmadan ağrısız ve operasyonsuz geniş ve sarkık vajinalarınızı düzene sokup daralmasını sağlayabilirsiniz.

Vajina Daraltıcı Krem Erolife Etkisi

Geniş vajinalı bayanlar cinsel birlikteliklerden bir şey hissedemeyerek uyarılma ve tahrik olma gibi duyguları yaşayamayarak cinsel birleşmelerden zevk alamazlar. Vajina daraltıcı krem erolife ile dar bir vajinaya sahip olmanız sağlanmakta ve cinsel birleşmelerden erkeğin her hareketini hissederek klitoris bölgenin uyarılmasını sağlayarak zevk dolu bileşmeler yaşanmasını sağlamaktadır.

Daraltıcı krem erolife ile cinsel birlikteliklerden daha fazla zevk alınması ve daha sulu bir vajinaya sahip olunması sağlanmaktadır.

Vajina Daraltıcı Krem Erolife Kullanım Şekli

Vajina daraltıcı krem erolife cinsel birleşme öncesi parmak ucuyla vajina iç ve dış bölgesine masay yapılarak yedirilip kısa süre beklenmelidir. Düzenli kullanım ile tamamen vajina genişlemesi ortadan kalkmaktadır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 www.ecza-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.