WhatsApp Destek
Safex Buzzex

Safex Solar Titreşimli Halka Sex Orgazm Halkası

  • TR-361
  • VAR

Safex solar titreşimli halka sex orgazm halkası hanımların sex esnasında daha fazla uyarılmasını sağlamakla beraber orgazmın kapılarını aralayan ürünlerdir.

29,00
+ -

Safex Solar Titreşimli Halka Sex Orgazm Halkası

Orgazm ve Sex Halkası Safex Solar Ürünleri!

Safex solar titreşimli halka bayanlar için özel olarak dizayn edilmiş ve cinsel birleşimlerinden maksimum haz alabilmelerine destek sağlayan pratik çözüm yoludur. Safex solar titreşim halkası yumuşak ve esnek dokulu olmakla beraber love clone silikonu ile oluşumunu tamamlamıştır.

Safex solar titreşimli halka, içerisinde bulundurmuş olduğu pil ile titreşim desteği sağlayarak bayanı vajinal bölgeden uyarır ve eşlerin cinsel birleşmelerinde orgazma hazırlayarak destek vermektedir. Ülkemizde ve dünyada birçok bayan orgazm olamama gibi durumlardan şikayetçi olması ile üretilen titreşim halkaları bu duruma son vererek bayanları hazza ulaştırmaktadır.

Safex titreşimli halka, pratik, kolay ve rahatlıkla her bireyin kullanılabileceği bir üründür. Üstün kaliteli ve dayanıklılığı ile çiftlerin cinsel ilişkilerinde daha başarılı olabilmelerine olanak tanımaktadır. Sex esnasında aynı zamanda da erkeğe de geç boşalma desteği sunarak ilişki süresini uzatır ve erkeklerinde daha fazla haz alabilmesine olanak tanımaktadır.

Safex Solar Titreşimli Halka Kullanımı ve Kullanım Şekli!

Safex solar titreşimli halka kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Üstün kalitedeki cinsel istek arttırıcı ve bayan azdırıcı ürünleri erkeğin penisine takılarak kullanılır. Halkasının sağlamış olduğu destek ile penise takılan ürünün titreşimli bölgesi yukarı bakacak şekilde kullanılır.

Safex titreşim halkası kullanımı aşamalarında başarılı bir şekilde uygulanan ürünün on-off (açma-kapama) düğmeleri kullanılarak titreşim özelliği aktif hale getirilir ve cinsel birleşim gerçekleştirilir. Cinsel birleşim esnasında bayanın klitoris bölgesine titremeler uygulayarak uyarıcı destek sağlayan ürün penis ile de desteklenerek orgazma davetiye çıkarmaktadır. Prezervatif ile kullanılması tercih sebeplerindendir.

Safex Solar Titreşim Halkası Etkileri!

Safex solar titreşim halkası etkileri bakımından kullanıcıya maksimum destek sağlayarak cinsel yaşantılarında hiç duymadıkları hazza ve zevke ulaştırır. Ekstra esnek ve doğal silikondan oluşan ürün kullanıcıya kendisini unutturur ve kullanıldığını fark ettirmeyerek muhteşem derecede destek sağlamaktadır. Aynı zamanda titreşim halkaları partner olmadan bayan tarafından da rahatlıkla kullanılabilir ve istenilen verim alınır.

Safex titreşimli halka yan etki bakımından olumsuz hiçbir etkeni kullanıcıya aksetmemektedir. Tamamen hijyenik ve steril bir ortamda üretilen ürünler sağlıklı ve zararsız olarak adlandırılmaktadır. Safex titreşim halkaları ile doğal ve sağlıklı bir şekilde cinsel hazza ulaşabilirsiniz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 www.ecza-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.