WhatsApp Destek
Nely8

Nely8 Sade Kayganlaştırıcı Jel

  • 50832
  • VAR

Cinsel yönden arzulu ve istekli olacak ve her şeyden önemlisi vajinal kayganlık sağlayacaksınız

39,00
+ -

Nely8 Sade Kayganlaştırıcı Jel

 
Cinsel birlikteliklerde kadınların en çok çekindiği konu vajina kurulukları olmaktadır. Vajina kuruluğu bayanlarda aşırı stres, yorgunluk, ilerleyen yaş gibi sorunlardan meydana gelmektedir. Orta yaş ve genç yaştaki kadınlarda bazı psikolojik sorunlar nedeniyle de vajinal kuruluklar görülmektedir. Vajina kurulukları tedavi edilmezse ve iyileştirilmezse cinsel isteksizlikler meydana gelir ve cinsellikten soğumalar oluşur. Bu tip soğumalar yaşamamak kadınların nely8 sade kayganlaştırıcı jel kullanılması gerekmektedir.

Bu özel kremi kullandıktan sonra cinsel yönden arzulu ve istekli olacak ve her şeyden önemlisi vajinal kayganlık sağlayacaksınız. İpeksi bir yumuşaklık ve kayganlık sağlayan bu muhteşem ürün ile geceler daha ateşli ve sıcak geçecek. Nely8 sade kayganlaştırıcı jel ile cinsel deneyimlerinizi daha üst duygularda yaşayacaksınız.

Nely8 Sade Kayganlaştırıcı Jel ve Etkisi

 
Kadınlarda oluşan vajinal kurulukları ortadan kaldıran nely8 sade kayganlaştırıcı jel ile geceleriniz artık daha uzun ve zevkli geçecek. Vajinal kuruluk problemleri nedeniyle yaşanılan tahrişler ve can yanmalarına bu özel ürün sayesinde son vereceksiniz. Anal birleşmelerde de kullanılan kayganlaştırıcı jel ile birlikte geceleriniz fantezi dolu ve sıra dışı geçecek.

Prezervatif ürünleri ile kullanıma uygun olan ürün ile sınırlarınızı zorlayacaksınız. Seks oyuncaklarıyla da kullanılan kayganlaştırıcı jel cinsel hayatınızın değişmez ürünü olacak. Klitoris bölgenin hassas ve uyarılara açık olmasını sağlayarak birlikteliklerde hazzın doruklarına çıkılmasını sağlamakta ve zevk dolu geçler geçirilmesini sağlamaktadır.

Nely8 Sade 15x5 ml

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 www.ecza-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.