WhatsApp Destek
Fiesta

Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Su Bazlı

  • 50683
  • VAR

Kadın ve erkekler hazzın ve zevkin doruklarına çıkarak orgazmın en güçlüsünü yaşamaktadır

39,00
+ -

Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Su Bazlı

Kadınların en çok korktuğu ve her yaşta başına gelen-bilecek vajina kuruluğu rahatsızlığı artık sorun olmaktan çıkmaktadır. Fiesta kayganlaştırıcı jel su bazli ürün sayesinde vajina bölgesi oldukça ıslak ve kayganlaşarak erkeklerin daha rahat birleşme sağlamasını sağlamaktadır. Vajina kuruluğu çevresel baskılar ve yoğun strese dayalı olarak genç yaştaki kadınlarda da görülmektedir.

Fiesta jel ürünü sayesinde genç ve yaşlı her kadının vajinasını kayganlaştırarak cinsel birlikteliklerden zevk alınması sağlanmaktadır. Cinsel birlikteliklerin daha zevkli geçmesini sağlayarak bay ve bayanların birleşmelerden maksimum zevk alması sağlanmaktadır.

Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Su Bazlı Etkisi

Kadınların vajinal bölgesini oldukça kaygan ve ıslak hale getiren fiesta kayganlaştırıcı jel su bazli ürün cinsel birleşme için hazır duruma getirmektedir. Aşırı ıslak bir vajina aşırı zevk alan bir vajina anlamına geldiği için erkeğin hızlı ve rahat girip çıkması kadın vajina içeriğindeki tüm g noktalarını harekete geçirerek başarılı bir orgazm yaşanması sağlanmaktadır.

Kayganlaştırıcı jel su bazli ürün ile birleşmeler haz ve zevk dolu geçmektedir. Kaygan bir vajina ile birleşmelerde kadın ve erkekler hazzın ve zevkin doruklarına çıkarak orgazmın en güçlüsünü yaşamaktadır.

Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Su Bazlı Kullanım Şekli

Fiesta kayganlaştırıcı jel su bazli ürün kullanımı oldukça basit ve hızlı bir şekilde uygulamaktadır. Cinsel birleşme öncesi parmak uçları ile vajinaya masaj yapılarak yedirilmesi kayganlaştırma için yeterli olacaktır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 www.ecza-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.