WhatsApp Destek
Blue Moon

Blue Moon Delay Sprey For Man

  • C-369
  • VAR

Blue Moon Delay Sprey For Man

49,00
+ -

Blue Moon Delay Sprey For Man

Cinsel birlikteliklerde yaşanan ereksiyon sorunları yüzünden çiftler arası çoğu zaman gerilimli tartışmalara sebep olmaktadır. Hatta bu sorunlar ilerleyerek şiddetli kavga ve boşanmalara kadar gidebilmektedir. Sizlerde ereksiyon sorunu yaşıyor ve eşinizi memnun edemediğinizi düşünüyorsanız blue moon sprey for man kullanarak tüm sertleşme ve erken boşalma sorunlarınızı tedavi edebilirsiniz.

Kısa sürede sertleşme sağlayarak uzun süren etki sağlayan blue moon ile cinsel birliktelikleriniz oldukça uzun saatlerce devam edebilecek ve partnerinizi veya eşinizi hiç olmadığı kadar mutlu ve memnun edebileceksiniz. Cinsel birlikteliklerin daha kaliteli ve yüksek performanslı geçesini sağlayarak gecelerin oldukça hareketli olmasını gerçekleştirecek.

Blue Moon Delay Sprey For Man Etkisi

Erkeklerin cinsel anlamda çektiği ereksiyon sorunlarını ilk kullanıldığı andan itibaren tedavi blue moon delay sprey for man ile seks hayatınız oldukça düzene girecek. Kullanıldıktan 7 dakika sonra etkisini göstermeye başlayarak 30 dakika içinde maksimum sertliğe ve sabaha kadar süren bir güce sahip olmanızı sağlamaktadır.

Delay sprey for man ereksiyon hapı ile cinsel gücünüz kat ve kat artacak ve partnerinizi daha önce girilmemiş fantezi dünyasına götürerek en şiddetli orgazmların ve boşalmaların yaşanmasını sağlayacaksınız.

Blue Moon Delay Sprey For Man Kullanım Şekli

Blue moon sprey for man ilişkiye girmeden 30 ila 45 dakika önce penise sıkılarak iyice yedirilmesi yeterli olacaktır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 www.ecza-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.