WhatsApp Destek
Adam Eve

Adam Eve Geciktirici Sprey 118 ml

  • TR-1110
  • VAR

Adam Eve Geciktirici Sprey 118 ml Erken Boşalmaya Çözüm

79,00
+ -

Adam Eve Geciktirici Sprey 118 ml

Adam Eve Geciktirici Sprey Ürünleri!

Adam eve geciktirici sprey ürünleri oldukça etkili ve başarılı sonuçları sağlayan cinsel ürünlerdir. vücuda dışarıdan alınan ilaç, hormon ve bir takım cinsel isteği uyarıcı ve gücü artırıcı maddelerin cinsel davranışlar üzerinde belirli uyarıcı etkileri bulunmaktadır. Cinsel istek uyarıcı gücü arttırıcı maddeler libido üzerinde etki yaparak cinsel isteği ya da hazzı değiştirebilirken, bu maddelerden bazıları sadece cinsel organların fiziksel tepkilerini farklılaştırır.

 

Ancak cinsel isteği uyarıcı ve gücü arttırıcı maddelerin çoğunluğu ne yazık ki cinsel istek ve duyumları çoğaltmaktan çok azaltma yönünde etki yaparlar. Cinsel isteği uyarıcı ve güç arttırıcı olarak bilinen maddelerin bir çoğu beyindeki belli merkezler üzerine etki yaptıkları için beynin uyuşmasını ve kişinin kontrolünü kaybetmesini sağlarlar.

 

Kenevir çok daha hafif ölçüde halusinojen bir maddedir. Erotik uyarıcılığı konusunda varılmış kesin bir sonuç olmamakla birlikte, kenevirin cinsel yaşantıya yoğunluk kazandırdığını belirten uzman sayısı çoktur. Uzmanlara göre hafif dozda kenevirin kişiyi daha duyumsal, daha tepkisel ve cinselliğe daha yatkın hale getirdiğini belirtmektedir.

 

Bu konuda ve özellikle kenevirin adale kasılmaları üzerindeki etkisiyle ilgili olarak araştırmalar yapılmaktadır. Kenevirin genellikle kişiyi alkol gibi rahatlatarak erotik duyarlılığını arttırdığı görüşü bildirilmektedir. Adam Eve geciktirici sprey, çerisindeki kenevir özü etkisiyle cinsel birleşmede geciktirici etki yaratan, erken boşalmayı önleyen bir üründür. Kokusuz, yağsız ve tatsız bir yapıda olması sayesinde cinsel hayatı olumsuz etkilemez. İlişkiden 5-10 dakika önce uygulanması tavsiye edilir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 www.ecza-tr.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.